Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

ladyboyV noci jsem si skvěle užil s ladyboyem. Na nic jiného jsem celý den nemyslel. Bylo to poprvé, zvláštní, a super. Nemohl jsem se dočkat večera, až se Thajka opět vrátí. Posunula mé sexuální obzory do úplně jiných obzorů. Přes den jsem se flákal na pláži, opaloval, koupal v moři a sbíral sílu na večer.

Kolem osmé večer se u mě Thajka z předešlého večera opět stavila. Tentokrát měla proužkované šaty. Vstoupila do dveří, usmála se na mě a hned si sundala svoje proužkované šaty. Nic víc pod nimi neměla. Vyrazil jsem ji naproti, políbila mě, vzala za ruku a odvedla k posteli. Posadil jsem se na postel a Thajka mi ihned sundala kraťasi. Víc jsem toho na sobě taky neměl. Poklekla, a začala mi olizovat ještě ochablí úd. Několikrát ho vzala do pusy a lízala ho jako nanuk. Trvalo to jen pár vteřin a byl jsem připraven na akci. Thajka vstala z pokleku a všiml jsem si, že ona ještě připravena není.

Zvedl jsem se z postele, v domnění, že dnes budu udávat tón já, ale v tom Thajka chytla můj penis a max. přetáhla předkožku. V jedné ruce držela můj penis a v druhé ruce svůj. Udělala malý krůček ke mě, tak aby oba penisy do sebe zepředu naráželi. Obě předkožky přetáhla na maximum a chytla je do dlaně jedné ruky, až to vypadalo, že jsme jedno tělo. Začala opatrně předkožkami v dlani přejíždět ke mě a na zpět. Bylo to šílené, neskutečná masturbační technika, nikdy mě taková věc nenapadla. Byl jsem strašně vzrušený. Cítil jsem jak Thajka také tvrdne a za chvíli už tahle technika nebyla možná.

Thajka do mě strčila a já spadl na záda do postele. Z nočního stolku si vzala lubrikační gel od včerejška, sedla mi na břicho a jednou rukou se připravovala na zásun. Chytla moji kládu do ruky, a nasměrovala si ho do zadku. Šlo to hladce a rychle jsem v ní byl až po kořen. Začal svoji jízdu, pomalu se nadzvedávala, kroutila pánví, udržovala moje vzrušení. Držel jsem ji za prsa, občas cucal její bradavky. Byl jsem hodně vzrušený, ale ne na tolik, abych se udělal. Thajka na tom byla jinak. Přitiskla se ke mě, začala mě líbat a na pusu a stále přirážela. Její penis se dřel o moje břicho a každou minutou se musela udělat. Opravdu, ještě pár přírazů a na břichu jsem měl opět trochu spermatu. Sesedla ze mě a lehla si vedle mě na záda. Utřel jsem si břicho. Přistoupil jsem k Thajce, překřížil jsem ji nohy nad hlavou, tak aby zadeček byl pěkně vyšpulený. Penis měla pořád pevný. Viděl jsem všechno z prvního místa. Zasunul jsem, šlo to lehce, ale tlak byl mnohem větší než před chvílí. Nikam jsem nespěchal, pravidelně jsem přirážel a díval se, jak její penis pulzuje a vytékají poslední zbytky spermatu. Byl jsem čím dál vzrušenější, přidal jsem do tempa. Na poslední chvílí jsem vytáhl ptáka z dírky a pocákal jsem její penis a koule. Potřebovali jsme sprchu.

Sprchový kout byl prostorný a oba jsem se do něj v pohodě vešli. Umyla se sama, pak vzala houbu a jemně mě celého umyla. Vždycky, když šla s houbou dolů, zavadila o můj penis, rukou, tváří, jazykem. Nadržený jsme se přesunuli zpět do ložnice. Seděli jsme na posteli a nějakou dobu jsme si povídali lámanou angličtinou o Thajsku. Uprostřed věty natáhla ke mě obě nohy a začala si pohrávat s koulemi a přišlapávat mi penis. Během chvíle mi opět stál. Naklonila se ke a celý penis si strčila do pusy. Cítil jsem její mandle na mém žaludu. Rychle přirážela hlavou a já byl opět hodně nadržený.

Lámanou angličtinou mi řekla, ať se přetočím na všechny čtyři. Udělal jsem bez otázek. Čekal jsem pocit studeného lubrikačního gelu, ale ucítil jsem jen její horký jazyk na mém análu. Lízala mi zadek, a druhou rukou mi honila ptáka. Nevím jestli to bylo úplně příjemné, ale zajímavé to bylo. Po pár minutách mi Thajka dala vetší množství gelu na zadek a začala se prstem dobývat do mého análu. Jeden prst šel hned, dva taky nebyl žádný problém, i tři jsem do sebe pojal. Nyní jsem si myslel, že mě ošuká do zadku jako včera, ale plán měla jiný. Vzala ještě více lubrikačního gelu. Natřela si ruku gelem až po zápěstí, sešpulila prsty a snažila se celou ruku zasunout do mě. Byla to malá Thajka s malou rukou. Ruka krásně klouzala, ale dovnitř se ji pořád nechtělo. Thajka vyvíjela tlak na můj anál a každou minutou jsem cítil jak pomaloučku proniká dovnitř. Asi po deseti minutách roztahování mého análu se jí to povedlo. Měl jsem celou její ruku v mém zadku. Cítil jsem jak uvnitř sepnula ruku do pěsti a začala sní divoce pohybovat. Jedna ruka v zadku a druhou mi opět začala honit ptáka. Byla to neskutečná slast. Péro jsem měl naběhlé, že bych sním mohl beton bourat. Hlasitě jsem vzdychal, nešlo to jinak. Nekontrolovatelně mi v něm cukalo. Vystříkal jsem se za hlasitého křiku do postele. Právě jsem zažil nejsilnější orgazmus všech dob. Thajka vytáhla ruku z mého zadku, a hned ji zase strčila zpátky. Nyní to už šlo lehce, zadek jsem měl pěkně roztáhlí. Udělala to ještě tak desetkrát a nechal ruku vevnitř. Ucítil jsem silný tlak na prostatu a cítil, že opět nabírám síly. Když mi penis opět stál, zvedla se a šla se s kabelkou do koupeny očistit. V zrcadle vedle postele jsem viděl jak moc mě "otevřela".

"Mam pro tebe překvapení, protože seš takový hodný". Vypadlo z ní, když se vrátila z koupelny.

Z poza zad ukázala velký černý anální kolík, ještě zabalený v originálním balení. Rozbalila ho, namazala dostatečným množstvím gelu a zamířila si to k mému zadku. Trochu jsem nechápal, ale zatím to bylo super, tak proč se ptát. Pořád jsem byl na čtyřech. Anální kolík do mě začala narážet, ale byl přeci jenom trochu vetší než její malé ruce. Chvíli to trvalo, než ho do mě dostala. Jasně jsem si uvědomoval, že nic většího už do mě nedostane. Bylo to však příjemné. Anální kolik s každým pohybem dráždil mou prostatu. Thajka mi ukázala, abych si lehl na záda. Poslechl jsem. Obratem si na mě nasedla a opět jsem byl v ní. Něco však bylo jiné. Vzrušení bylo obrovské, nedalo se vydržet. Anální kolík jsem měl v zadku a ji naraženou na mim ptáku. Penis mi stál tvrdě, pulzoval. Přirážel jsem jak o život. Když k tomu začala Thajka výrazněji vzdychat, pochopil jsem, že i ona má na krajíčku.

V tom sesedla, vzala oba klacky do jedné ruky a během pár pohybů jsem se oba naráz udělali. Anální kolík zapříčinil, že výstřik byl opravdu bohatý, sperma bylo všude kolem. Nevěřil jsem. Thajka mi rukama od spermatu, vytáhla anální kolík ze zadku. Šlo to ztuha, byl velký. Celý otvor mi divoce pulzoval. Ještě chvíli dráždila můj zadek a mačkala vystříkaný penis pro dokonalé zakončení.

Podruhé jsme se vydali do koupelny. Důkladně se umyli, tentokrát bez hrátek. Sex s Thajkou byl neuvěřitelný zážitek. Zaplatil jsem ji extra bonus navíc a rozloučil se. Zítra jsem se totiž vracel do Čech.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon