Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

cudnostS mou ženou Markétou jsme svoji už 20 let. Měli jsme pěkné, harmonické manželství plné sexu. Máme spolu dvě děti, ale poté, co se od nás odstěhovaly to mezi námi začalo skřípat. Neustále se hádáme, nespíme spolu a já jsem si dokonce musel najít milenku, která mi dává v posteli všechno, co mi Markéta upírá, tedy nádherný, vášnivý sex, který já prostě ke svému životu potřebuji. Myslel jsem, že naše manželství je už ztracené, ale netušil jsem, že moje žena se ho snaží zachránit a to takovými způsoby, jaké bych od ní ani ve snu nečekal. Příběh, který vám budu vyprávět se stal minulý měsíc a od té doby se můj život obrátil úplně naruby.

Mám náročnou práci, proto jsem domů vždycky přijížděl až pozdě k večeru. A od té doby, co jsem si našel milenku, což bylo asi před dvěma měsíci jsem domů začal přijíždět ještě později, takže jsem doma dá se říct pouze přespával. Občas jsem přemýšlel o tom, že by se naše manželství dalo zachránit, ale na to jsem byl moc líný a pohodlný, proto mi stačil můj vztah s milenkou a o manželku jsem se nestaral.

Jednoho dne večer, když jsem přišel domů jako vždycky okolo deváté hodiny mě překvapila manželka, která ležela na posteli pouze v sexy spodním prádle a saténovém župánku a čekala na mě.
„Chtěla bych si s tebou promluvit“, řekla mi mírně.
„Čeho se to týká?“, odvětil jsem podrážděně.
„Týká se to našeho manželství, které je asi v troskách, ale kdybychom se oba snažili, tak by se dalo zachránit“.
Odpověděl jsem jí jenom zabručením, protože jsem na ni neměl náladu. Bylo vidět, že už je ze všeho zoufalá, protože mě stáhla na postel a řekla mi:
„Tak se pojď aspoň pomilovat“.
Klekla si nade mě a začala mě vášnivě líbat. Nejdřív jsem na ni neměl chuť, ale její erotické prádlo a také moje sexuální abstinence v posledních dnech udělala své a já si řekl, tak proč ne. Začali jsme se vášnivě líbat, naše jazyky se proplétaly a já jsem byl tak nadržený, že jsem ji strhnul ze sebe, položil na záda, odhrnul kalhotky a zapustil ptáka do její vlhké mušličky. Markétě se to líbilo, nechávala se šukat, vycházela mi pánví vstříc a já jí protahoval její úzkou štěrbinku. Chvíli jsem tvrdě přirážel, ale moje nadrženost udělala svoje a najednou jsem jí stříkal dávku semene do mušličky. Když to Markéta uklidila, lehla si ke mně a z kapsy županu vytáhla nějaký předmět. Nevěnoval jsem tomu moc pozornost, protože jsem byl unavený, ale když se s tím předmětem začala přibližovat k mému ptáku, zeptal jsem se jí, co má v plánu mi udělat. Neodpověděla, ale ani jsem se nenadál a měl jsem na ptákovi jakousi stříbrnou klícku. „Tak a teď mi nebudeš chodit za jinejma.“, řekla Markéta s potěšením a uložila si klíček od té věci do županu. „Okamžitě mi to sundej“, křičel jsem na ni a byl jsem brunátný vztekem. „Ne, nesundám“, odpověděla mi s úsměvem. Nebyla s ní řeč, tak jsem to vzdal a šli jsme spát.

Druhý den probíhal naprosto stejně, akorát jsem byl celý den rozmrzelý, protože jsem nosil tu věc na ptákovi a bylo mi to nepříjemné. Kvůli tomu jsem se ani nemohl po práci stavit za svou milenkou. Přišel jsme tedy domů dřív a chtěl jsem si jít lehnout, avšak mezi dveřmi mě zarazila má žena s jezdeckým bičíkem. Naprosto mi to vyrazilo dech, protože jsem nebyl na takovéhle chování zvyklý, ale nedá se říct, že by mě to nevzrušovalo.
„Kampak?“, zeptala se mě.
„Já, já si jdu lehnout“, zakoktal jsem.
„Ale notak, žádné ležení“, řekla rázně a švihla mě bičíkem přes zadek.
„Okamžitě se svlékni“, zavelela a znovu mě švihla.
Začal jsem se rychle svlékat, protože jsem nechtěl dostat další ránu. Když sem byl svlečený, přistoupila ke mně, shodila mě na postel a začali jsme se líbat. Markéta mi při tom sahala na penis, který jsem měl uvězněný v klícce. Byla ale tak těsná, že když jsem pociťoval i malé vlny vzrušení, trochu to bolelo. Bylo to k zešílení! Najednou si nade mě Markéta klekla a ránou bičíkem přes břicho jsem poznal, že jí mám vylízat mušličku. To, že teď byla dominantní ji velmi vzrušovalo, protože byla úplně mokrá. Začal jsem sát její šťávičku a pak jsem pronikal jazykem hlouběji do její dírky. Když už jsem viděl, že zachvilku bude, začal jsem jí sát poštváček, což vyvolalo obrovské vlny orgasmu.
„Tak a pro dnešek bychom skončili“, řekla, když se z orgasmu vzpamatovala.
Bylo mi strašně, potřeboval jsem stříkat minimálně jednou denně a tohle pro mě byla muka.

Další tři dny pak probíhaly úplně stejně a když jsem přišel čtvrtý den z práce, nastalo mé vysvobození. Markéta opět stála s úsměvem mezi dveřmi a tentokrát neměla v ruce bičík. Přišel jsem k ní, políbil jsem ji na tvář a čekal jsem, co bude dál.
„Tak už ses poučil, že nemáš chodit šukat s jinýma?“
„Ano“, odpověděl jsem kajícně.
„Protože když budeš chodit za jinýma, dostaneš zase klícku“, vyhrožovala mi.
„Lásko, sundej mi to, ať tě můžu pořádně ošukat“, zaúpěl jsem prosebně.
Beze slova vyndala z kapsy klíček a osvobodila mého ptáka. Poklekla si k němu a začala ho laskat, potom začala lítzat špičkou jazyka žalud a přitom mi mačkala koule. Byla to slast. Už jsem to nemohl vydržet, tak jsem ji povalil na postel, roztáhl jí nohy a strčil ptáka do její úzké štěrbinky. Markéta byla slastí bez sebe, zasunoval jsem ho co nejhlouběji to šlo. Krásně jsem jí protahoval dírku a ona při tom nádherně sténala, nešlo to vydržet, proto jsem po chvilce vystříkal její mušličku přívalem teplého semene. Po tom nádherném sexu jsem si lehnul vedle ní a v duchu jí děkoval, že zachránila naše manželství.

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon