Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

ladyboyBylo mi čerstvě osmnáct, bydlel jsem ještě u rodičů. Já i sestra jsme měli vlastní pokoj. Oba rodiče dost často pracovali na noční, takže jsme se sestrou byli dost často přes noc sami doma. Sestra byla v prvním ročníku na vejšce. Měla štěstí a byla přijata do výměnného kurzu studentů. Poletí do Japonska a někdo z Japonska přiletí sem.

Nastal den D a sestra odletěla do Japonska. Dva dny po odletu přicestovala naopak z Japonska krásná Suki. Suki byla drobná japonka s dlouhými vlasy. Hned jak jsem ji na letišti viděl, představoval jsem si, co bych s ní mohl dělat.

Suki se ubytovala v pokoji sestry. U večeře jsme mluvili jenom já a Suki, protože rodiče nerozuměli anglicky. Zjistil jsem, že Suki je už 25 let, i když na to vůbec nevypadala. Rodiče vyrazili na noční a my jsme se Suki shlédli film, dali si trochu vína a k půlnoci šli spát.

Suki byla kočka, chvíli mi trvalo než jsem usnul. Šel jsem spát nahý. Asi ve tři hodiny v noci jsem se probudil. Měl jsem erekci, penis tvrdý jak kámen a můj klacek Suki svírala v ruce a pomalu přetahovala kůžičku. Byl jsem překvapený, líbilo se mi to a tak jsem nechal Suki pokračovat. Ležel jsem k Suki zády, tiskla se na mě malými ňadry, cítil jsem její tvrdé bradavky na mích zádech. Ruku jsem dal za záda a hladil ji po zadku, hezky celou půlku. Byl jsem vzrušeny a i Suki se začala za mnou vlnit. Ležela za mnou, přitisknutá ke mě. Z ničeho nic jsem ucítil, jak se něco dostává mezi moje půlky zadku. Suki byla vzrušena, penis ji začínal pomalu tvrdnout a dostávat se mezi moje půlky.

Teď už jsem byl hodně překvapený až vyděšený. Suki mě přetočila k sobě a začala mě líbat. Ležel jsem na zádech, Suki mě líbala a jednou rukou mi honila péro. Byl jsem s holkou jen párkrát a vzrušení bylo tak velké, že mi nevadil Suki penis položený na mém stehně. Suki mě líbala na ústa a rychle se přesouvala k mému ptáku. Vložila si ho do pusy, ale kouřila jen a krajíčku, nasávala jen žalud, který byl po chvíli obrovský a prokrvený. Suki zašmátrala u postele a vytáhla kondom a lubrikační gel. Otočila se a rozkročila se na všech čtyřech nade mnou. Její ztopořený penis jsem měl deset centimetrů před očima. Posunula se ještě blíže ke mě a její kulky jsem měl přímo před obličejem. Když Suki viděla, že se nebráním, posunula se ještě blíže a její penis se dotýkal mé tváře. Měl jsem rozporuplné pocity. Suki se vrátila ke kouření, tentokrát jsem cítil její rty na mích koulích. Kouřila hluboce. Rozhodl jsem se Suki taky zkusit. Kolikrát v životě se podaří zašukat si s ladyboyem. Natočil jsem hlavu a Suki mi dala její penis do pusy. Suki neměla nijak velký penis, celý se mi vešel do pusy, aniž bych se nějak výrazně dusil. Přirážela pánví a já poslušně kouřil. Slyšel jsem jak vzdychá, jak se jí to líbí. Suki přestala kouřit a nasadila mi kondom, šlo to těžce, protože můj žalud byl pěkně pokouřený a velký. Celou dobu jsem viděl její zadek přede mnou. Její penis pořád v mé puse. Do dlaně si vmáčkla lubrikační gel a vnesla si ho na análek. Z první řady jsem viděl tu luxusní podívanou. Suki ze mě vytáhla svůj penis, přidržela si koule rukou a čelem ke mě nasedla na moji kládu. Šlo to lehce a ihned jsem v ní celý byl. Rozjela se na mě, nejdříve pomalu a po pár chvilkách to byla pořádná jízda. Penis se ji rytmicky pohyboval, koule naráželi do mého podbřišku. Už jen ta podívaná byla hodně vzrušující. Když začala Suki hodně vzdychat, chytla svůj penis do ruky a začala rychle honit, přitom na mě pořád řádila. Do minuty se Suki udělala, jak vystříkla, stáhla zadek a já zažil pořádný okamžik rozkoše. Bylo to neskutečné vzrušení.

Suki zasedla, stáhla ze mě kondom a znovu začala kouřit. Tentokrát velmi pomalu, neskutečně pomalu, byl jsem strašně vzrušený, ale tou pomalostí jsem se nedokázal udělat. Suki nahmatala lubrikační gel a malé množství si dala na prst. Kouřila můj klacek a jedním prstíčkem se dolovala do mého zadku. Šlo to lehce a do pár vteřin jsem měl její prstík v sobě. Jakmile byl celý prstík ve mě, přestala kouřit a jen mě hladila po stehnech a břichu. Prstíkem šmátrala v mém zadku a cítil jsem silný tlak uvnitř sebe. Můj penis začal ještě více tvrdnout, všechny žíly naběhli. Příliv vzrušení byl obrovský, hlasitě jsem vzdychal. Suki ještě párkrát pohnula prstem a udělal jsem se. Postříkal jsem ji obličej, prsa a něco ji dopadlo i do vlasů. Obrovský výstřik, sperma bylo všude, stékalo ji po prsech.

Suki byla spokojená. Bez jediného slova se zvedla a odešla do svého pokoje.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon