Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

klec na penisPřed půl rokem jsem měl dvacáté páté narozeniny. Manželka si myslela, že by náš sexuální život okořenil nevšední erotický dárek.
Kamila mi po narozeninové večeři dala menší krabičku s dárkem, ale směl jsem si dárek otevřít až po tom, co mě v noci pořádně ošuká.
Večer skončil. Kamila se převlékla do černé košilky, které ji krásně přepadávala přes její velké ňadra. Košilka končila v půlce zadečku a tak jsem se kochal pohledem na kulatý zadeček a vyholenou mušličku.
Ležel jsem nahý na posteli. Kamila si sedla na kraj postele, odhrnula své dlouhé černé vlasy a vzala moji chloubu do pusinky. Nejdříve kouřila jen na krajíčku a rychle. Žalud jsem měl napnutý k prasknutí. Když Kamila byla spokojená, zpomalila a kouřila až na doraz. Celý klacek polykala, velmi velmi pomalu. Vždy na pár vteřin si nechala penis zasunutý na doraz v puse a hlasivkami mi ho masírovala. Cítil jsem jak mi po pár minutách penis pulzuje a každou chvíli budu. Kamila to také zpozorovala, a nyní kouřila jen na krajíčku. Během chvilky jsem se vystříkal Kamile do pusinky. Vše spolykala, ani kapku jsem neviděl. Byl to strašně silný orgazmus, celé tělo jsem měl v křeči, v uších mi zvonilo. Kamila byla očividně spokojená, zvedla se a vedle postele vytáhla můj narozeninový dárek.
V krabičce byl mužský pás cudnosti a zámek, klec na penis. Neřekla ani slovo a začala mi kroužek od klece nasazovat. Kroužek nandala na ochablí penis a pomalu se kroužkem snažila provléct jednu moji kouli. Kroužek byl těsný, aby nešel sundat. Pěknou chvilku se snažila kouli prostrčit kroužkem. Šlo to dost ztuha, až se ji povedlou jednu kouli s tlakem provlec. To samé provedla s druhou koulí. Pořád jsme měl penis ochablí z té fantastické kuřby, proto nebyl problém nasadit klec na můj klacek. Kamila smontovala klícku, zamkla na zámek a klíček si dala na řetízek na krku.

Stále jsem ležel na posteli. Kamila se otočila zády ke mě a nasedla mi na oblyčej. Mušličku měla krásně vlhkou a voňavou. Jazýčkem jsem ji projížděl mušličku. Nasával pysky a jazyk se snažil zasouvat co nejhloubějí. Kmytal jsem přes poštěváček. Kamila hlasitě vzdychala až mě to opět vzrušilo. Klacek mi začínal tvrdnout, ale něměl se kam zvedat. Uplně jsem zaplnil klícku. Penis tlačil na klícku, až se kroužek klícky posouval a mačkal mi čím dál více koule. Nemohl jsem nic dělat, byl jsem uvězněn. Ještě pár kmytů přes Kamilin poštěváček a za hlasitych vzechů se udělala.
Kamila byla rozechvěla, sesedla ze mě, polibila mě na rty, řekla dobou noc a usnula. Byl jsem maličko v rozpacích a uvězněn. Nechám se překvapit ráno, co mi na to Kamila řekne.

U snídaně mi Kamila řekla, že klícka na klacek by mohla okořenit náš milostný život a tak mi bude klícku sundavat jenom když bude chtít. Že budu víc natěšený, víc vášnivý. Souhlasil jsem.

Čas ubíhal a klícku jsem měl pořád zamknutou. Kamila nosila klíček na krku. Orgazmus jsem neměl dlouhé týdny, to samé se ale nedalo říci o Kamile. Kdykoliv jen měla možnost, nechala se vylízat. Předváděla mi show s vibrátorem, mazlila se s penisem v klícce. Pořád jsem byl vzrušený, každý pohled, každá věc mě vzrušovala. Nemohl jsem se dočkat až mě odemkne a pořádně Kamilu oprcám. Tohle ji nedaruji.

Kamila byla krutá, nechala mě v klícce půl roku než mi řekla: "Dnes budeš stříkat".
Zavedla mě do ložnice, svlékla mě a položila na postel. Kamila se také svlékla, ale klíček nechala na krku.
"Řekla jsem, že dnes budeš stříkat, ale klec ti nesundám".
Z nočního stolku vytáhla lubrikant, nanesla velkou dávku na své prsty a pak i na můj zadek. Jednou rukou mě držela za koule, pevně až bolestivě a druhou rukou mi masírovala dírku. Po pár vteřinách mi zasunula prst do dírky. Po té době mě vše vzrušovalo. S druhým zasunutým prstem jsem cítil ty zapomenuté pocity vzrušení. Chvilku si hrála s mou dírkou, roztahovali ji a pronikala do ní. Bylo to úžasné, nádherné pocity. Cítil jsem že každou chvilkou se můžu udělat.
Kamila, tentokrát ze svého nočního stolku vytáhla připínací penis. Byli to latexové kalhotky s dvěma dildy uvnitř a s jedním velkým dildem venku. Oba vnitřní dilda do sebe zasunula a latexové kalhotky upravila, aby dobře seděli. Namazala velké dildo lubrikantem, přiložila ho na moji dirku a zatlačila. Dildo bylo opravdu velké a proto nešlo dovnitř lehce. Zadek mi roztahoval prsty důkladně, ale přesto chvíli trvalo, než do mě pronikla.

Kamila do mě začala přirážet. Dildo se ve mě pohybovalo už úplně hladce. Cítil jsem se tak strašně vyplněný a vzrušený. Párkrát mi dildem projela zadek, a začal jsem stříkat v kleci. Stříkal jsem pořádně za velmi hlasitého vzdychání. Sperma vytékalo všemi otvory v kleci. Všude bílo.
Kamila nezpomalila, dál přirážela, nešetřila mě. Dildo bylo velké a dlouhé. Z každým zásunem pronikala hlouběji. Cítil jsem ho čím dál více v sobě. Čím dál více to bylo úžasné. Nádherné nové pocity.
Vzrušení se nedalo ovládat. Kamila do mě zarážela dildo na doraz a dost brutálně. Vzdychal jsem rozkoší. Kamila přirazila naposled a s mnohem větší silou. Bylo to neskutečné. Vlna orgazmu mnou projela a já se udělal podruhé. Tentokrát jsem se tolik nevystříkal, ale pořád bylo co uklízet.
Kamila vytáhla celé dildo ze mě, očistila ho, znovu namazala lubrikantem a teď už lehce opět celé zasunula do mého zadku. Začala se ve mě rychle pohybovat. Držela mě pevně za koule a přirážela. Byl jsem ještě moc vzrušený z minulých dvou výstřiků, pořád neukojený. Půl roku bez orgazmu.
Kamila mnou projížděla jak po másle. Téměř hned jsem začal opět vzdychat. Vzrušení bylo nesnesitelné. Kamila však byla krutá a jak jsem se blížil opět stříkat, dala mi facku přes koule. Facka přes koule se opakovala ještě několikrát, až jsem měl koule celé fialové. Vzrušení a bolest byl nádherný mix pocitů. Když jsem opět cítil, že každou vteřinou budu, Kamila přirazila dildem na doraz. Do ruky chytla moje koule a druhou rukou je jemně fackovala. Bylo to neuvěřitelné. Dildo ve mě, mě moc vzrušovalo a jemné fackování mi přivádělo k šílenství. Koule byli už úplně fialové. Ještě jedna facka, a po třetí jsem začal stříkat. Kamila mi ihned dala pořádné facky přes koule. Projela mnou vlna orgazmu a silné bolesti. Boleli mě koule jak čert, ale cítil jsem se ukojený, podojený a spokojený.
Nevím jestli půl roku čekání na dokonalý šuk stáli za to, ale tohle byl zážitek na celý život.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon