Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

trojka s transkouNaše firma oslavovala 20 let své existence a tak jsme uspořádali večírek v pětihvězdičkovém hotelu pro všechny naše současné i minulé zákazníky. Firma působí po celé Evropě a tak na večírek dorazilo okolo tisíce lidí. Byl to dobry večírek, exotické tanečnice, spousta jídla, alkoholu, uzavírali se obchody, prostě firemní večírek. Pohyboval jsem se mezi hosty, seznamoval se, uzavíral nové obchody a chlastal. Ve dvě ráno se večírek vyprázdnil na polovinu a ve čtyři ráno zbyli jen ti nejvytrvalejší. Odebral jsem se na svůj pokoj. Na pokoji jsem si uvědomil, že po těžkém dni práce bych si zasloužil trochu relaxace. Vydal jsem do hotelové vířivky.

Neměl jsem sebou zabalené žádné plavky a předpokládal jsem, že ve čtyři ráno nikdo nebude ve vířivce. Na ostro jsem se ponořil do vířivky a zapnul masážní program. Deset minut jsem si krásně bublal ve vířivce, když v tom vstoupili dvě pěkné holky v plavkách. Maličko se motali, vypadali trochu podnapitě.

"Určitě ti nebude vadit, když se přidáme k tobě. Byl to dlouhý den a potřebujeme trochu bublinek". Pověděla zrzka v černých plavkách.
"Určitě ne, pojďte". No abych nechtěl, fakt dvě pěkný holky".

Holky se šplouchnutím naskočili do vířivky. Začali jsme si povídat. Zrka se jmenovala Monika a brunetka Kamila. Obě pracovali ve firmě se kterou jsme dřív spolupracovali. Byli to obchodnice a společně dost často cestovali. Mluvili jsme půl hodiny o všem možném, až jsem se dostali na téma sexu. Monika se rozpovídala co všechno má ráda, jak to má ráda a další detaily.

Kamila mlčela, dokud z ničeho nic neřekla "Chci šukat" a sundala si vrchní díl plavek. Měla krásné dvojky prsa s pěkně růžovými bradavkami.
Monika se ihned taky přidala a sundala vrchní díl plavek. Monika měla velká pěkná prsa. Přírodní čtyřky s velkými prsními dvorci. už ten pohled a stál mi.

Přesunuli se ze svého okraje vířivky ke mě, každá z jedné strany. Obě zalovili pod vodou a když zjistili, že jsem celou dobu bez plavek, začali mi masírovali koule a honit penis. Práci si hezky rozdělili. Při vidině trojky ve vířivce jsem zabořil obě ruce do bublinek a nahmatal Moniky klín. Krásně vyholenou mušličku. Jen co jsem se dotkl, Monika se nadzvedla a sundala si dolní díl plavek. Ihned to samé udělala i Kamila. Opět si holky vedle mě posadili. Nahmatal jsem Moniky mušličku a začal ji kroužit přes klitoris. Kamile jsem přejížděl od kolena výš, pomalu, zdála se nesvá. Posouval jsem ruku, když v tom jsem zavadil prsty o koule. Kamila měla koule. Instinktivně jsem ucukl. Přes bublinky nebylo nic vidět.

Kamila se nezdála zaskočená, asi se jí to už někdy stalo. Postavila se a ukázala se v plné kráse. Penis ji pěkně stál a koule jsem měl před očima. Pevný penis s velkým naběhlým žaludem. Monika viděla můj výraz a tak se přesunula ke Kamile a začali ji kouřit péro. Monika byla zkušená. Kamilin penis v ní celý mizel a druhou rukou ji Monika tahala za kuličky. Kamila tlumeně vzdychala slastí.

Taky jsem se ve vířivce postavil, udělal krok a Monika měla můj penis i penis Kamily před obličejem. V každý ruce jedno péro. Kouřila nás na přeskáčku, občas si Monika vzala oba penisy do pusy naráz. Třela naše penisy v puse o sobě. Bylo to úžasné, nevšední zážitek takhle večer. Kamila vylezla z vířivky a roztáhla ručník vedle ni. Lehla si na záda.

"Moniko ošukej mě."

Monika vytáhla můj penis z krku a šla z vířivky ven. Prsty si roztáhla pysky a nabodla se na Kamilin penis. Rytmicky Kamilu ojížděla.

"Co ty frajere, ty se nepřidáš." Monika pobízela.

Vystoupil jsem z vířivky a rozkročil se nad hlavou Kamily. Moje koule se houpali nad obličejem Kamily. Monika vzala opět můj penis do pusy a jemně kouřila. Nepřestávala přitom jezdit na Kamile.
Po pěti minutách kuřby jsem cítil, že už budu. Monika to asi také cítila, protože přestala kouřit a dala mi facku přes ptáka. Ihned jsem cítil, že vydržím mnohem více. Monika sesedla z Kamily a odešla do šaten. Kamila se sedla do dřepu, vzala můj penis do pusy a začala hluboce kouřit. Její mandle se mi obtiskovali do žaludu.
Monika se po pár minutách vrátila s lubrikačním gelem. Lehla si vedle Kamily na záda, nabrala si do dlaně lubrikant a začala si mastit zadeček. Zaváděla si rovnou dva prsty. Šlo to hned a lehce.
Monika si obkročmo nasedla na Kamilu. Kamilin penis rychle zmizel v Moničině zadečku. Monika si nasedla až po koule.
Na nic jsem nečekal, přistoupil jsem k Monice a zasunul ji můj žilnatý penis do pochvy. Kamila přirážela a já cítil její penis uvnitř Moniky. Naše koule se dotýkali. Bylo to vzrušující. Na střídačku i současně jsme s Kamilou dávali Monice zabrat, vzdychala a celu místností se šířila ozvěna.

Monika se zvedla a nasedla si na Kamilu tentokrát čelem. Monika na mě špulila protáhnutý zadeček. Vklouzl jsem do Moniky jako po másle. Měl jsem mnohem větší penis než Kamila, a tak si Moničin zadeček musel chvíli zvykat na větší průměr. Kamila i Moniky vzdychali jak děvky. Monika přirážela čím dál divočeji. Naše penisy v ní lítali, nemohla ovládat vzrušení. Vykřikla, udělala se a sepnula svaly. Cítil jsem jak mám penis jak ve svěráku, bylo to však příjemné. Po chvilce to Monika rozdýchala, postavila se "A teď to zkusíme jinak."

"Lehni si".

Lehl jsem si na ručník. Penis mi stál jak ajfelovka. Monika vzala lubrikant a na mazali mi páro. Pomalými pohyby mi mastila žalud, dokud jsem nebyl úplně kluzký a maximálně vzrušeny. Pak přešla ke Kamile a namazala ji análek. Prstík po prstíku ji roztahovala dírku, dokud nebyl spokojena.

Kamila se přesunula nade mě. Tentokrát jsem já měl její koule nad hlavou. Obkročila mě a zády čelem se nabodla na můj penis. Nejdřív jen na kraj a pak jsem v ní celý zmizel. Koule na koule. Kamila začala pohybovat pánví a já cítil slastné vzrušení. Monika nechtěl stát bokem. Vyšpulila zadeček na Kamilu a opatrně si zasunula Kamilin penis do análku. Byli jsem nevšední trojka. Já měl penis v zadku Kamily a Kamila v zadku Moniky. Kamila uprostřed začala pánví přirážet a hlasitě vzdychat. Byl to neskutečný tlak a vzrušení. Pár minut a budu.

Nakonec se Monika za hlasitých vzdechů udělala první. Z broskvičky ji tekla šťáva jak z pořádně vymrdané holky. Kamila se postavila na nohy, já také a oba klacky jsme dali před obličej Moniky. Monika nám začala honit péra, občas jedno olízla, nebo lehce pokouřila. Kamila i já jsme hlasitě vzdychali a chyběli vteřiny do vyvrcholení. Udělal jsem se, postříkal jsem Monice obličej, ale větší část skončila na jejich krásných velkých ňadrech. Sperma po nich pomalu klouzalo dolů, a bylo to sakra vzrušující. Kamila začala stříkat půl minuty po mě. Mohutně stříkat. Monika měla sperma na obličeji ve vlasech, na prsou, no prostě všude. Ta děvka Monika se jen mlsně olízla.

Společně jsme se osprchovali a nakonec si vyměnili čísla, protože Monika byla velmi spokojená. Její dírky dostali co potřebovali.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon