Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

strap-on peggingPamatoval jsem si ji jako malou holku. Naposledy jsem Sáru viděl, když jí bylo 12 a všechny taje jejího dívčího těla teprve čekaly na svůj rozkvět. Kdyby se ke mně v tom baru sama nepřihlásila, asi bych ji ani nepoznal. Teď to byla drze svůdná náctiletá zrzka, bledá a lehce pihovatá, s výstavníma kozičkama, které jí skoro vypadávaly z těsných červených šatů bez ramínek a  vybízely k mačkání, lízání a kousání bradavek. Vrtěla se na na klíně asi stejně starého kluka. U jejich stolu sedělo víc teenagerů a podle jejich svátečního oblečení a toho, že je květen, mi došlo, že slaví maturitu. Jejich skupinka se pozvolna rozpadala, až z ní asi o půlnoci zůstala jenom Sára a ještě dva kluci. Všichni byli evidentně opilí tak akorát, aby se vytratily běžné zábrany. Sára se rajcovně rozvalovala na gauči a to tak, že se jí každou chvíli rozjely nohy a zahlídl jsem černé krajkové kalhotky. To provokovalo moji fantazii, která si představovala její vlhkou kočičku pod nimi. Holí si ji na proužek nebo celou? Začal jsem pociťovat touhu líznout si a ochutnat její mladistvou štěrbinku.

   Kluci už pomalu usínali. Evidentně se s nima začínala nudit a pak zahlídla mě. Zamířila ke mně a dřív, než jsem stačil něco říct, se představila a řekla, že jsme bývali sousedi. S neodolatelným šarmem opilé teenagerky se posadila vedle mě a začali jsme nudnou konverzací o matuře, která se ale postupně stáčela k lascivnějším tématům. Postupně ze mě vytáhla, kolik jsem už měl holek, jestli mám rád lízání a nakonec došlo na otázku, jak ho mám velkého. Řekl jsem, že na takové otázky se neodpovídá, že by se musela sama přesvědčit. Uchichtla se a řekla: „Třeba bych si toho tvého chlapáka ráda prohlídla.“ A šeptem dodala: „Pojď se projít!“ Lesk jejích alkoholem omámených očí sliboval zábavnou noc.
   Vyšli jsme na ulici a vyrazili na noční (doufal jsem, že i zasouvací) procházku. V první prázdné uličce jsem ji přitiskl ke zdi, vjel jí jazykem do úst a jedna ruka zamířila přímo pod šaty, kde se nehty zaryla do jejího zadečku, až zasykla. Druhá ruka se začala dobývat do jejího dekoltu. Ze zadečku jsem zamířil přímo ke kalhotkám, kterými prosakovala nadržená holčičí vlhkost. „Počkej, ne tady. Dneska mám výjimečnej den a chci to taky tak oslavit. Pojďme k nám. Tam můžem dělat všechno, víš?“ zamrkala na mě. Chtěl jsem se hlavně co nejrychleji dostat k její lasturce a pokud možno zasunout, ale nechtělo se mi šukat v baráku s rodičema za zdí. „A co vaši?“ zeptal jsem se nervózně. „Budem zticha. Snad to vydržíš“ uchichtla se. Ještě jsem jí párkrát nadrženě prohnětl prso a pokusil se jí dostat do kalhotek už na ulici, ale Sára mě úspěšně odstrkovala. Nechal jsem se odtáhnout do jejich domu.
   V předsíni jsem byl dost nervní a čekal, jsem, kdy se rozsvítí světlo a dostanu přes hubu. V pokoji to ze mě trochu spadlo. Svalili jsme se na postel a začali se muchlovat. Sára si přetáhla šaty přes hlavu a tím se odhalila její parádní postava. Při pohledu na jeji pihovaté bledé nalité kozičky s velkými tmavým dvorci a drobnou postavu jsem měl chuť servat z ní poslední kousek látky, černé spoďáry, a vyšukat jí duši z těla. Jen ať není panna, říkal jsem si. Sára ale měla jiné plány.
    Vzala moje péro do svojí jemné ručky a začala mi ho zkušeně honit. Dělala to stylem pornohereček, který musela někde odkoukat. Začala mě líbat na krku a sjížděla níž, na prsa, kde se zastavila u obou bradavek a začala je dost bolestivě kousat, bolestí jsem párkrát zasténal. Musel jsem jí odstrčit hlavu, aby pokračovala níž. Jazýčkem zakroužila kolem mého pupíku a potom už jsem ucítil její dech na špičce mého žaludu. Pak její vlhká, teplá pusinka pohltila mého ptáka. Musela to být zkušená, protože chvíli mi jazýčkem jezdila po mokrém žaludu a přitom mi ho jemně honila a pak si zase strkala celého čuráka hluboko do pusinky, snad až trochu do krčku. „Chci do tebe“ zašeptal jsem jí. Ale ona vytáhla moje oslintané péro z pusy, zavrtěla hlavou a řekla: „Je mi jasné, že mě chceš ojet, ale musíš mi ukázat, že za to stojíš.“ Do hajzlu, řekl jsem si. Teď po mě bude chtít důkaz lásky. Ale to jsem se spletl. Sára se zvedla, nechala mě na posteli se stojícím pérem a začala se  hrabat v nějakém šuplíku. Něco vytáhla, schovala za zády, vrátila se k posteli a řekla: „Buď se necháš ode mě taky vyšukat, nebo tě do sebe nepustím.“ A ukázala mi asi patnáct centimetrů dlouhý černý připínací penis. „Proč?“ nechápal jsem. „Protože jste svině a srabi, vy kluci. Holku byste jebali, ale sami se bojíte. Než mě omrdáš, musíš složit svoji zkoušku dospělosti. Ukaž, že jsi dost dospělý na to, abys dokázal zaplatit přiměřenou cenu za to, že mi protáhneš kundu. A vůbec, udělej to, co jsem ti řekla, ty hajzle, nebo začnu ječet a všechny vzbudím. Chceš se potkat s tátou?“ S tátou jsem se potkat nechtěl, pamatoval jsem si, že dělá trenéra kickboxu. A hlavně jsem to pořád bral jako hru. „A co mám dělat?“ „Klekni si na čtyři a vyšpul na mě zadek, kocoure, Sára ti dneska odpaní tu tvoji prdelku. Neboj se, nebudeš první, vím, jak na to. Takhle to říkáte pannám, když je chcete ohnout, ne? Takhle to říkal i ten hajzl, co mi ho tam vrazil poprvé za diskotékou. Bolelo to jako prase. Ale držela jsem. Tak ty teď dokaž mě, že pro mě něco pro mě vydržíš. Použiju gel, neboj se.“
    Nevěděl jsem, jak dál. Byl jsem strašně nadržený a chtěl jsem zasunout a i představa, že mě holka šuká do análu mě rajcovala, ale bál jsem se bolesti. Nakonec jsem se pomalu a nedůvěřivě jsem si klekl na čtyři a vystrčil na ni svůj zadek. „Tak je hodný kluk...“ řekla a zapnula si řemen kolem pasu. Tam, kde se před chvílí leskla její kunda, se teď houpal černý gumový připínák. Radši jsem se začal upřeně koukat do zdi před sebou a nemyslel na tu černou gumovou potvoru. Mírně jsem sebou škubnul, když jsem ucítil chlad na svojí dírce. Zasmála se a řekla: „Ty jsi fakt posera. To je jenom chladivý lubrikační gel, srabíku. Tak nech Sárinku, aby ti prstíkem promazala zadek.“ Ucítil jsem zvláštní pocit, když mi svým ukazováčkem začala vnikat do zadku. Na to jsem nebyl zvyklý. Jezdila svým prstíkem sem a tam a průběžně přidávala gel. Druhou rukou mi přes koule zajela až na péro, které mi začala mírně honit. Začínalo se mi to líbit. „Takhle se mi to líbí, když držíš jako moje malá děvka“ prohodila Sára a přidala další prst. Tlak se zvýšil a začal jsem se soustředit víc na své odpaňování než na honění. „Ještě jeden prstík a budeš připravený, zlato“ řekla a prudce do mě zarazila i třetí prst. „Aúúú...“ vyjekl jsem. „Drž hubu, nebo vzbudíš naše“ reagovala Sára. Jezdila v zadku třemi prsty tam a zpátky a pomalu zrychlovala.
    „Myslím, že to půjde. Připrav se na to, kámo“ řekla, vytáhla prsty a nasadil „žalud“ připínáku na okraj dírky. „Buď opatr... aúúú“ zaúpěl jsem pod jejím prvním přírazem. „Klid, posero, není tam ani ze třetiny.“ Sára mě chytla za boky a začala uměláka pomalu vysouvat. Pravou ruku přesunula na můj klacek a začala mi  znova přetahovat předkožku, aby o chvíli později přešla v honění. Potom znovu zatlačila a umělák se probojoval ještě hlouběji než minule. Nechala mi chvíli na vydechnutí a pak ho zase povytáhla. Párkrát mě takhle ještě protáhla a pak do mě začala přirážet bez přestávek na vzpamatování. Začala mě prostě šukat. Bylo to zvláštní, v zadku jsem cítil tlak a honění mi přitom způsobovalo velmi příjemné pocity.
   Začal jsem hekat a užíval si to, že poprvé v život holka mrdá mě. Přírazy zrychlovaly a dokonce jsem se chvílemi přistihl, že se sám na její péro nabodávám. Její zkušená ručka na mém péru a strap-on masírující moji prostatu způsobovaly, že jsem cítil přicházející stříkání. „Už budu...“ zachroptěl jsem. Sára do mě naposledy na doraz přirazila a rozepnula přezku na pásku své hračky, která tak zůstala ve mně. Svalila mě na bok a pak na záda, takže se moje prdel kolem gumového ptáka stáhla a cítil jsem ho v sobě. Pak sáhla po kondomu nachystaném na nočním stolku, sehnula se k mému maximálně naběhlému ptákovi a zručně mi ho na něj navlékla. „Chci tě v sobě“ zašeptala, klekla si nade mě, rukou si nasměrovala žalud na okraj svojí kundičky a pomalu mě do sebe pohlcovala.
    Byl strašně mokrá, to, jak mě šukala, ji muselo dost vzrušovat. Snadno dosedla až na mě a začala na mě jezdit jako správná kovbojka. Její mokrá lasturka strašně mlaskala, když jezdila po mém klacku nahoru a dolů. Ještě nikdy jsem nezažil takový pocit, roztažený análek a hekající sotva dospělá zrzka na mně. Její pihovaté kozičky skákaly jako divé a můj výstřik se nezadržitelně blížil. Sára už celkem hlasitě hekala (i když se snažila tlumit) a šukala mě neuvěřitelnou rychlostí. Chytil jsem ji ještě za její pevné, mladistvé kozičky a pořádně jsem je začala mačkat, protože není nadto držet v ruce náctileté prsíčka a přitom si užívat těsnost mladé kundy. Pár sekund na to jsem zašeptal: „Už budu...“ a moje teplé semeno začalo plnit špičku kondomu. Nevím, jak dlouho jsem stříkal, ale připadalo mi to neuvěřitelně dlouho. Sára ze mě sjela, sundala mi šprcku, kterou zavázala a pohodila vedle postele. Lehla si vedle mě a pošeptala mi: „Takhle šukají velký holky.“ Zasmála se, vlepila mi pusu a zabořila prstík do svojí stále neukojené mušličky...

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon