Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

strap-on man sexMojí starší sestře už bylo třicet let, ale pořád bydlíme s rodiči v jedné domácnosti. V létě máma s tátou odjely na chatu. Byly více než měsíc pryč. V tu dobu si sestra domů pozvala dvě kamarádky z jakési daleké vesničky, aby poznaly naše město. Dvě krásné blondýny. Menší z nich měla velká prsa a jmenovala se Pavlína. Gábina byla vyšší a fascinovaly mě její krásné oči. Na první pohled se mi obě líbily a přitahovaly mě. Ale moc jsem se s nima nebavil. Měli jsme k sobě navzájem odstup, ale také nutno dodat že jsme se přes den moc nepotkávali.
Holky u nás bydlely týden. Po několika dnech však sestra musela odjet – pracuje jako zdravotnice a dostala nabídku práce na nějakém festivalu v zahraničí. Takže jsem se slečnami byl doma jen já. Na těch sedm dní jen tak nezapomenu. Nikdy.
Každý den jsem chodil do školy nebo do práce, zatímco holky celé dny trávily výlety po městě a nakupováním. Po večerech popíjely a kouřily na terase cigarety.
Jednoho dne jsem se vrátil domů později než obvykle. Dal jsem si sprchu a chystal se do svého pokoje. Ulehnout do postele po náročném dni. V tom ke mně dolehl neurčitý šum ze ségry pokoje.

Když jsem se zvědavě vydal směrem k oné tajemné místnosti, kde nyní bydlela Pavlína s Gábinou, popadlo mě prudké vzrušení. Měly pootevřené dveře. Stoupl jsem si za roh a škvírkou nenápadně nahlédl dovnitř.
Pavlína stála na čtyřech s vyšpuleným zadečkem. Křečovitě se zahryzávala do polštáře. Pohled na Gábinu mě vyděsil. Měla nasazeného modrého připínáka a tvrdě Páju nakládala. Holky byly do svého aktu velmi zabrané, takže jsem ani neměl strach z toho že si všimnou mé přítomnosti. Stál jsem za dveřmi, pozoroval jejich hrátky a můj penis nezadržitelně tvrdl. Neudržel jsem se a začal onanovat. Popadla mě strašlivá chuť se k holkám přidat. Poslední zbytky soudnosti mi přikázaly se ovládnout, a proto jsem zůstal za dveřmi a nenápadně si dělal dobře.
V jednu chvíli Gábina z Páji vyklouzla. Všimla si mě. Okamžitě jsem se schoval a kráčel pryč. Obě holky se však zvedly z postele a vyběhly za mnou.
"Jo tak šmírovat nás, to by se ti líbilo?"
"Tak půjdeš hezky s námi. My ti něco ukážeme!", jen to dořekly a už mě vlekly do postele. Pavlína byla nadržená že se sotva udržela na nohou. Svalila se zpět do postele a roztáhla nohy. Píčinka jí tekla jako protržená, a sotva jsem se stihl rozkoukat už jsem jí projížděl jazýčkem. Držela mě za vlasy tak pevně, že jsem se nemohl ani hnout. Ovládal jsem pouze svůj jazýček. Do penisu se mi nahrnula krev. Najednou jsem ucítil jak mi Gábina stahuje trenky.
"Teď mu něco ukážeme, za to šmírování´, řekla rozohněně.
Dále jsem lízal šťavnatou prcinku, a zaslechl jak Gábina otvírá tubu s lubrikačním gelem. Pořádně si namazala prsty a začala mi je zasouvat do zadku. Nejdřív jeden prst a opatrně a pomalu. Jakmile ve mě klouzal jak po másle přidala ještě druhý a třetí prst. Zadek jsem měl vyplněný Gábininy prsty. Protírala a roztahovala mi anál a já tušil co přijde. Bylo to poprvé, proto jsem se ještě více přisál k Pavlínky mušličce, jako bych snad věřil že mě může její broskvička ochránit před náhlou penetrací zadku. Lízal jsem jí jazýčkem co nejhlouběji to šlo, a přelizoval její naběhlý poštěváček. Moje počínání se jí líbilo. Vrtěla se a hlasitě sténala. Po chvilce jsem ale ucítil studenou špičku Gábininýho dilda na mé dirce. A následoval příjemný tlak, z kterého mi ovšem znatelně zesílila erekce. Stál mi jak stožár. Gabina neměla slitování. Po chvíli ho do mě dostala úplně celý na doraz. Rytmicky mě šoustala a zároveň tahala za pytlík. Pavlína mě pořád pevně držela za vlasy. Nezbývalo mi nic jiného než bez přestání orálně uspokojovat její roztoužený klín.
Když byla tak nesnesitelně vlhká a šťávička z ní tekla proudem, svitla mi naděje že snad konečně bude hotová. Taky že jo. Její orgasmus na sebe nenechal dlouho čekat. Přišel jako vlna tsunami. Takový nával slasti jsem dlouho neviděl. Škubala s sebou a nezřízeně sténala. Když se ode mě konečně odtáhla tak ze mě vyklouzla i Gábina svým připínákem.
Konečně jsem se vyčerpáním svalil na postel. Ale co naplat, ocas mi stál jako svíčka. Pavlína mě začala honit svojí rozechvělou rukou, jako odplatu za to jak jsem jí nádherně vylízal. Gábina odepla z postroje dildo a opět mi ho zavedla do zadku. Ritmicky zasouvala dildo do mého zadku a já cítil jak mi penis ještě více tvrdne.
Když se nade mě naklonila i Gábina, tak jsem jí rázně nabodl pusinku na mojí velkou nádheru. Stačilo několik pohybů. Více jsem už nevydržel. Dávka spermatu mi vytryskla v moment kdy měla Gabča moje přirození až po kořen v krku. Moc krásně se dávila. Alespoň na mě s připínákem víckrát nic zkoušet nebude, pomyslel jsem si. Ale líbilo se mi to.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon