Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

můžský pás cudnostiO holky jsem nikdy neměl nouzi. Troufám si říct, že jsem typ kluka, na kterého holky letěj. Přesto by se ale počet mých přítelkyň dal spočítat na prstech jedné ruky a proč? No zkrátka protože mě netáhnou holky v mým věku, ale táhnou mě starší, vyzrálejší ženy a zejména ty zajištěné. Proto jsem také udělal pro všechny z mého okolí nepochopitelný krok. Na vlastní pěst jsem odjel do Anglie, abych si mohl splnit svůj celoživotní sen stát se gigolem.

Začátky pro mě byly docela těžké, ale teď už jsem v Anglii sedmým rokem a práci gigola dělám už šestým rokem a plním si tak svůj sen. Mám rád ten pocit, když mi zavolá dobře zajištěná panička, že chce doprovod se kterým by se blýskla na párty a sex s takovou rozvedenou čtyřicátnicí, to je pro mě naprostá slast, neznám nic lepšího, naprosto mě tahle práce naplňuje.

Ve své práci se ale také setkávám s bizarními přáními svých zákaznic, nejdřív mě to naprosto šokovalo. Byl krásný červnový den jako každý jiný, když se mi najednou rozvolnil telefon. Podle hlasu mi volala sympatická mladá slečna, která si mi postěžovala, že sex neměla už pěkně dlouho, jestli bych k ní nemohl druhý den přijet. Samozřejmě jsem souhlasil a rozloučili jsme se. Druhý den hned dopoledne jsem se rozjel na adresu, kterou mi slečna nadiktovala. Zastavil jsem před nádhernou obrovskou vilou, vystoupil jsem z auta a zazvonil jsem na zvonek. Přišla mi otevřít korpulentní mladá dáma, na sobě měla boty na vysokém podpatku, černé podvazky, černý korzet a maličká tanga. Vypadala úchvatně, přesně můj typ. Strašně jsem se těšil, až ji ojedu. Při pohledu na ni se mi začal stavět klacek a představoval jsem si, že ji ohnu přímo za dveřmi a tvrdě ji oprcám, nejradši bych jí strčil ptáka do pusy, až by křičela a pak bych jí ho strčil do její mušličky. Nicméně tohle mi moje práce nedovolovala, proto jsem na její vyzvání šel za ní do obývacího pokoje. Sedl jsem si vedle ní na gauč a ona se rozpovídala. Jmenovala se Jessica a postěžovala si mi, že si už dlouho nemůže najít žádného přítele. Dávala to za vinu tomu, že se jí v sexu líbí něco jiného, než ostatním ženám a to konkrétně to, že je dominantní a ráda muže při sexu trápí.

„Normální sex se mi prostě nelíbí a nevzrušuje mě, ráda mužům dělám bolest a to jakoukoli a to mě strašně vzrušuje, prostě mě to naplňuje.“, skončila svoje povídání.
„Proto jsem tě chtěla poprosit, jestli bys nebyl mým sexuálním partnerem na dobu jakou budeš chtít, protože čím déle to vydržíš, tím víc ti zaplatím.“
„Dobře“, souhlasil jsem, ačkoliv jsem z toho neměl zrovna dobrý pocit, protože vždycky jsem byl dominantní já.
„Tak se do toho můžeme rovnou pustit, ne?“ navrhla Jessica.
Vstali jsme z gauče a přesunuli jsme se do ložnice. Tam mě prudce povalila na postel a do ruky si vzala důtky. Pohrávala si s nimi a mírně mi konečky třásní přejížděla po obličeji.
„Sundej si kahoty!“ zavelela a já jsem si je ihned svlékl.
Přiblížila se ke mně a začala mě důtkami šimrat okolo boxerek.
„A teď tohle!“ ihned jsem věděl co, protože mě přes boxerky švihla důtkami.

Zaštípalo to, ale musím přiznat, že to byl nový, vzrušující pocit. Ležel jsem takhle na posteli, lehla si ke mně a začala mě vášnivě líbat. Můj klacek na to samozřejmě začal reagovat tak, že se začal zvedat. Klekla si nade mě a začala svým klínem třít o můj klacek a do pusy mi strkat svoje nádherný kozy. Lízal jsem je a asi se jí to líbilo, protože začala mírně sténat. Byla to slast, chtěl jsem jí odhrnout její tanga na stranu a začít ji šukat, ale v tu chvíli mě přestala líbat.

„Tak tohle se mi nelíbí“, řekla.
Byl sem zmatený z toho, co se jí nelíbí, ale vzápětí jsem to poznal. Bez jakéhokoliv upozornění mě praštila do ptáka, který v tu chvíli zvadl. Ta bolest byla nepředstavitelná.
„Bolí?“, zeptala se.
„Ano“, odpověděl jsem jí přiškrceným hlasem protože to opravdu bolelo.
„Tak se mi to líbí“, řekla, a vypadala při tom opravdu tak, že ji to naplňuje.
Pak si vzala do ruky moje koule a začala je mačkat. Koule mě boleli a Jessica to sledovala úplně v extázi. Najednou přestala a zvedla se z postele.
„Tak a teď ode mě dostaneš dáreček“, řekla tajemně a odešla k nočnímu stolku, ze kterého vytáhla kovové cosi.
S hrůzou jsem zjistil, že je to klec na ptáka. Přišroubovala mi ji na něho a klíček si dala zpátky do nočního stolku.
„Jak jsem ti už řekla, čím déle to vydržíš, tím víc dostaneš peněz. Budeš za mnou teď chodit každý den ve dvanáct hodin a budeme zkoušet, co vydržíš, takže si pamatuj čím déle, tím víc.“

Těmito slovy se se mnou rozloučila a odešla se do koupelny osprchovat. Chvíli jsem bezradně ležel, pak jsem si začal nandavat kalhoty a přemýšlel jsem nad tím, že o peníze mi tu vůbec nejde, ale byla to pro mě výzva vyzkoušet něco nového, protože tohle jsme ještě nikdy nezkoušel, ale o tom, jak dlouho jsem to s ní vydržel vám povím příště.

Když jsem toho dne přišel domů, cítil jsem se celý nesvůj kvůli té kovové věci, kterou mi Jessica nasadila na ptáka. Když už jsem celý den nešukal, chtěl jsem si péro aspoň vyhonit, ale samozřejmě to nešlo, klec mi v tom bránila. Osprchoval jsem se tedy a šel jsem spát s obavami co bude zítra. Druhý den v půl dvanácté jsem se vypravil na cestu, zazvonil jsem u té přepychové vily a opět mi otevřela Jessica v sexy oblečení. Měla na sobě průsvitnou krajkovou podprsenku skrz kterou jí prosvítaly bradavky. Podvazkový pás a černé krajkové podvazky a už nic víc. Pod pásem se vyjímala krásná vyholená mušlička. Na nohou měla další proklatě vysoké boty na uzoučkém jehlovém podpatku. Něco na ní bylo, hned jak jsem ji uviděl. Pták v klícce se začal chtít stavět, ale nešlo to, cítil jsem tlak.

„Pojď dál“, řekla.

Šel jsem za ní tedy do ložnice a když jsem ji uviděl, tak mi spadla brada. Stála tam tak strašně rajcovní a sexy a v ruce držela jezdecký bičík. Než jsme se vzpamatoval, tak mě s ním švihla přes zadek.

„Svlékni se“, nakázala mi a mně nezbylo, než se poslušně svléci.

Když jsem se svlékal, lehce mě švihala bičíkem po těle a přejížděla mi s ním po bradavkách. Bylo to pro mě něco nového a docela dost mě to vzrušovalo. Když jsem byl svlečený, tak mi začala přejíždět hrotem bičíku po celém těle. Byl to pro mě nepopsatelně vzrušující pocit. Naskakovala mi husí kůže a kdyby můj ocas mohl, tak ihned trčí do vzduchu. Najednou ke mně Jessica přišla, shodila mě na postel a začala mě vášnivě líbat. Při tom mi hladila ptáka skrz mezery klícky. Byla to nádhera. Jazykem mi přejížděla po mém jazyku. Mírně mě kousala do rtů a líbala mě jako ještě nikdy nikdo. Její šikovné prstíky se pohybovaly po mém ptáku a bylo to k zešílení. Pak se najednou zvedla, přidřepla si nad mou hlavu a já ucítil okouzlující vůni její mušličky. Vzal jsem si do obou rukou její zadeček a jazykem jsem jí přejížděl po poštěváčku. Začala mírně sténat. Sál jsem jí poštěváček a pak jsem se jazykem přesunul do dírky. Byla úplně mokrá. Strkal jsem jí jazyk hluboko do dírky a sál jsem její šťávičku. Chtěl jsem přidat i prsty. Strčil jsem do ní ukazováček. V tu chvílu mě švihla přes bok bičíkem.

„Tohle teda ne, uděláš mě jenom jazykem!“ Zaúpěl jsem, protože to opravdu bolelo a začal jsem ji znovu lízat.

Vzrušovalo ji to, jako má nade mnou moc, nechala si ještě chvíli sát poštěváček a podle jejího zrychleného dechu jsem poznal, že už za chvilku bude. Párkrát jsem jí ještě jazykem zakroužil kolem poštěváčku, najednou mi sevřela hlavu mezi stehna a v obrovských vlnách orgasmu se sesunula na postel.

„Šlo ti to dneska výborně“, řekla mi a připomněla ještě, že zítra mám dorazit zase kolem poledne. S těmito slovy odešla do koupelny a já jsem vyrazil na zpáteční cestu.

Začátek dalšího dne vypadal přesně jak ten minulý, opět mi přišla otevřít ta sexy dračice a pozvala mě k sobě do ložnice. Dneska jsem měl v hlavě plán, chtěl jsem, aby si to se mnou naposledy užila a potom jsem ji chtěl poprosit o to, jestli by mi klec nesundala, protože tu sexuální abstinenci jsem už nemohl vydržet. Byl jsem zvyklý šukat několikrát denně a tohle pro mě byla muka. Musím ale přiznat, že to byla skvělá zkušenost, svým způsobem mě to velice vzrušovalo. Z toku mých myšlenek mě probudilo švihnutí bičíkem přez zadek a pak další a další. Jessica si to vyloženě užívala. Když si s bičíkem dostatečně vyhrála, nechala mě opět svléknout a položit se na postel. Nahnula se ke mně a začala mě líbat, při tom si rukou pohrávala s mýma koulema, jemně je promasírovávala a pohrávala si s nimi mezi prsty. Pak je ale najednou zmáčkla. Byla to neskutečná bolest. Až jsem sebou cuknul. To se jí ale nelíbilo a švihla mě bičíkem. Celý proces pak opakovala, opět mi jemně masírovala koule a pak je najednou zmáčkla. Snažil jsem se nehýbat a to se jí líbilo. Tohle postupné mačkání koulí prokládané ranami bičem kdykoliv jsem se pohnul ji nakonec dovedlo k orgasmu.

„Tak zase zítra v poledne“, prohodila a chtěla jít zase do koupelny jako obvykle.
Zastavil jsem ji ale a řekl jsem: „Promiň, bylo to s tebou skvělý, ale zítra už nepřijdu, sundej mi prosím tu klec.“ Vypadalo, že ji to velice rozladilo.
„Achjo, byl jsi tak skvělej, proč tak rychle?“, zeptala se.
„Prostě nejsem zvyklí na tenhle typ sexu, jsem zvyklí denně několikrát šukat, tohle je pro mě peklo. Jsi strašně rajcovní, nejradši bych tě teď ošukal, ale prostě tebe vzrušuje něco jiného.“
„To je fakt“, řekla smutně a začala mi odemykat klícku. Byla to pro mě neuvěřitelná úleva. Naposledy jsme se políbili, sbalil jsem si všechny věci a se smíšenými pocity jsem od ní odjížděl.

 

 

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon