Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

strap-on asianRád bych vám vypověděl skutečnost, která se mi stala v prvním ročníku na vysoké. Byla to zkušenost, na kterou nikdy v životě nezapomenu.
To, že naše katedra sousedí s katedrou asijských studií, není nic neobvyklého. Mají k sobě geograficky blízko. Každopádně se to na chodbách hemžilo Asiaty, no především Asiatkami. Nejsem v tom zběhlý a nerozpoznám Japonku od Vietnamky, to mi snad odpustíte. O přestávkách jsme měli možnost zůstávat v prázdných učebnách, tak i na asijské katedře.
Protože se o oné osudové přestávce ve všech učebnách naší katedry vyučovalo, rozhodl jsem zapadnout a posvačit v jedné ze sousední katedry. To jsem však neměl dělat.
Zaklepal jsem. Nikdo se neozval. Pootevřel jsem dveře a škvírou jsem zatím nikoho neviděl. Tak jsem vstoupil do učebny a zavřel za sebou dveře. Když jsem se otočil, to co jsem uviděl mi vyrazilo dech. Jedna Asiatka ležela nahá s roztaženýma nohama na lavici a druhá jí vrážela tlustého připínáka hluboko do prcinky. Zakoktal jsem: „P-p-pardon.“ a měl jsem se k odchodu. „Stůj!“ vykřikla ta s připínákem a vyklouzla ze vzdychající kamarádky. Svižným krokem ke mně přistoupila a chytila mě za rameno. „To by se ti líbilo nás šmírovat, co?“ pronesla lámanou češtinou. „Ne, to se pleteš. Jen jsem chtěl někde v klidu posvačit.“ koktal jsem. „Jistě. Myslíš, že ti to věříme? My ti naložíme svačinu!“ to už vedle mě stála druhá a začaly mě postupně svlékat.

Probouzelo se ve mně vzrušení. Nikdy jsem Asiatky nepíchal, ale děsil jsem se toho obřího připínáku, který visel jedné mezi nohama. Košile, kalhoty i trenky, vše šlo dolů, jako po másle. Stál jsem před nimi nahý a penis mi při pohledu na jejich drobné postavičky s černým chmýřím mezi nožkama začal pomalu tuhnout. „Chtěl bys nás ošukat, co? Asijské holky chce šukat každý, ale to ti nedovolíme. Dokud neošukáme my tebe!“ s chichotáním pronesla ta s připínákem. Zhrozil jsem se. Přemýšlel jsem, jestli nemám ještě rychle prchnout, ale bylo už pozdě.
Silou do mě strčili a já spadl na lavici. Ta s připínákem ke mně přistoupila, chytla moje nohy a položila si je na ramena. Tak jako já šukávám svou přítelkyni. Už do mě drala první prstíky a štěkla na kamarádku: „Podej lubrikant! Je to panna.“ Měla pravdu, nikdy jsem nebyl šukán do zadečku. Měl jsem strach. Už mi dírku prohmatávala třetím prstíkem a já věděl, co přijde teď. Nanesla si lubrikant na žalud připínáku, byl obrovský, a přiložila ho na okraj dírky. Trochu jsem před tím studen ucukl. „Ty jsi mi teda chlap. Drž!“ chladně přikázala.
Najednou jsem ucítil tlak, který stále sílil. Nemohla se do mě dostat. Přitlačila a já bolestí zavyl. Začaly se smát. Bolelo to, ale bolest přehlušovalo moje vzrušení a v mém ztopořeném penisu začalo silně cukat. Začal jsem stříkat sobě samotnému na hrudník. Smály se ještě více. Mé vzrušení ochablo, a to ji přimělo ve mně začít rajtovat jako králík.
Druhá si vylezla na lavici a dřepla si mi prdelkou nad obličeji a přitiskla mi ji k němu. Byla to sladká orientální vůně, začal jsem ji lízat mušličku a chvílemi i dírku zadečku. Vzdychala slastí. Můj penis už zase stál, ale bez povšimnutí obou Asiatek a pleskal sebou o mé břicho. Můj jazýček byl vytlačen z její mušličky, která se ji začala v křečích svírat. Věděl jsem, že už bude a tak jsem ji špičku jazyku zarazil do prdelky. Naposledy zavzdychala a začala se na mě linout její sladká šťáva. Bylo ji tolik, že jsem ji nestačil slízávat a měl jsem od ní celý obličej. Ještě chvíli jsem ji lízal, pak ze mě slezla a lehla si unavená na vedlejší lavici.
„Myslím, že už jsi ošukaný dostatečně a teď je řada na mě,“ prohlásila holka s připínákem. Odepla si postroj, ale připínák nechala v mém zadku. Rychle se vyhoupla nahoru a nasedla na moje tvrdé péro a začala dovádět jako kovbojka. Bylo to zvláštně vzrušující. Připínák mi stále tlačil na prostatu a zároveň na mě ta malá Asiatka rajtovala jako divá.
Cítil jsem, že každou chvíli budu. „Už, už, úůů..,“ sesedla ze mě a vzala si mou chloubu do úst. Stříkal jsem se mžitkami před očima a ona každou kapku spolykala, i když bylo vidět, že se chvilkami dusí. Vysála mě do sucha. Ležel jsem nehnutě na lavici, s připínákem stále v zadku. Bylo mi vše jedno.
Asiatka ještě provokativně třikrát čtyřikrát rukou připínáka přirazila do mého zadečku a pak ho vyndala, očistila kapesníkem a strčila do aktovky.
„Jak ti chutnala naše svačinka? Dojdeš i zítra?“
Oddechoval jsem, neměl jsem dost sil na to, abych odpověděl, tak jsem pouze přikývl. Obě Asiatky se sbalily a odešly. Ještě chvíli jsem unaveně oddychoval, pak jsem si taky sbalil věci a zamířil na poslední přednášku toho dne. Ještě, že po nás docentka nic nechtěla a jen povídala. Nebyl jsem schopný držet pozornost, spolužačky se mě ptaly, jestli je mi dobře. „Ano, je. Jen jsem se špatně vyspal.“ Po skončení výuky jsem rovnou zamířil na koleje a do postele.
Když jsem usínal, myslel jsem na ty dvě divošky. „Mám tam zítra dojít nebo ne? Honilo se mi hlavou.“ O tom, že mě zvědavost přinutí dojít znovu, nebylo pochyb.
Ráno bylo jako každé jiné. Rychle do koupelny, sníst sousto za chůze na seminář. V průběhu lingvistického semináře jsem se už s napětím těšil na volnou hodinu a na ty dvě. Po skončení jsem zamířil rovnou do oné učebny. Byla ještě prázdná.
Usadil jsem se, pomalu jsem jedl jablko, prohlížel si ty asijské klikyháky na stěnách a ujišťoval jsem se, že přijdou. Přišly.
„Ahoj holky, včera jsme nějak vynechali představení. Já jsem Martin.“ „Já jsem Lin a tohle je Lola.“ Už teď mi bylo jasné, že si jejich jména nezapamatuji. Spíše jsem chtěl zažehnat svou nervozitu hovorem. „Tak co, těšil ses na nás?“ Usmál jsem se na souhlas.
Lin a Lola odhodily batohy na zem a začaly se přede mnou líbat, pomalu si rozepínat halenky. Vůbec si mě nevšímaly, trochu mi to vadilo, ale to se velmi rychle změnilo. Co se vysvlékly a pohrály si se svými bradavkami, vrhly se na mě. Doslova za mě strhávaly kusy oblečení.
Najednou jsem byl nahý, tak jako ty dvě. Ony si klekly a začaly si hrát s mým penisem a koulema. Cucaly, laskaly, tahaly, honily. Pomalu mi začal tvrdnout, oč jim samozřejmě šlo. Netrvalo to dlouho a měl jsem ptáka, jako skálu.
Zatímco mě jedna usadila na židli, druhá odešla pro připínák a připevnila si ho. Seděl jsem a penis mi nehnutě stál. Lin s připínákem ke mně přistoupila zády a přidřepla si na můj penis. Rychle do ni vklouzla, protože dosedla. Lola udělala do samé, ale narazila se na Linin připínák. Byla to doslova akrobatická poloha, ale holky si ji užívaly a přirážely. Já de facto nemusel dělat nic.
Po patnácti minutách, když už byla Lola dost protažená, rozhodl se změnit pozici. Sesedly.  Vysvětlily mi, co by rády. Měl jsem se lokty opřít o lavici a vyšpulit na Lin zadeček, zatímco měla Lola chuť mě znovu v pokleku kouřit. Nenamítal jsem.
Lin mi zkušeně připravovala prdelku a Lola si už vychutnávala mý péro. Byl jsem natěšený. Znovu zakusím tu zvláštní slast. Byl jsem připraven a Lin už do mě, mnohem lehčeji než včera, vklouzla. Začala pomalu přirážet. Byl jsem v sedmém nebi. Lola sála mé péro, až to bylo k nevydržení. Doslova jsem lapal po dechu. Netrvalo to ani pět minut a už jsem Lole skrápěl svým spermatem její naběhnuté bradavky. Lin ještě párkrát přirazila, zatímco Lola vysávala zbytky mého semene. Byl jsem úplně vyšťavený. Holky to viděly. Nechaly mě už být.
Lehly si na zem v poloze 69 a začaly si užívat se svými mušličkami. Byly tak roztomilé, ale já v sobě už nenašel žádnou energii a můj penis už nechtěl vstát. Tak jsem jen pozoroval. Netrvalo to dlouho, věděly, co druhé dělá dobře a téměř ve stejnou chvíli dosáhly orgasmů.
Chvíli jsme si pak ještě povídali, ne jsme se rozešly po svých. Samozřejmě s příslibem dalšího setkání.

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon