Shemale, Tranny, LadyBoy
Strap-on, Pegging
Chastity belt

 

shemale czech sexAchjo, byl jsem zase sám. Moje holka, kterou jsem tak miloval a se kterou jsem si budoucnost maloval v růžových barvách mě nechala, sprostě utekla za jiným a já tu teď sedím v prázdném bytě a je mi strašně. Ještěže existují kamarádi, kteří mě nikdy nenechají na holičkách. Za deset minut by tu snad měli být a půjdeme společně pít na žal.

Z mého zamyšlení mě vytrhlo prudké zaťukání na dveře. „No konečně, už jsou tady“, řekl jsem si pro sebe a šel jsem otevřít. „No, tady ho máme!“, řekl Martin s vodkou v ruce, který spolu se dvěma dalšími kamarády vrazil do dveří. „Žádný smutky, jdeme balit kundy a zpít se do němoty, vyser se na ni, stejně za to nestála.“ Nikam se mi nechtělo, neměl jsem na nic náladu, ale opít se se jevilo jako mnohem lepší plán, než se doma užírat. „Tak dobře, tak jdeme kluci“, řekl jsem a vyrazili jsme na noční tah Prahou. Zavolali jsme si taxíka, který nás dovezl před jeden z mnoha pražských klubů. Zábava už tam byla v plném proudu, tak jsme zaplatili vstup a šli jsme se bavit. Všiml jsem si, že dnešní páteční večer přilákal do klubu plno nezadaných nádherných holek, proto jsem ihned zapomněl na nedávné splíny a posilněn alkoholem jsem začal notně flirtovat. Bylo tu opravdu z čeho vybírat, dlouhonohé blondýny, nebo nádherné brunety. Tak dlouho jsem nebyl na diskotéce, proto jsem se cítil jak v jiném světě. Všude to jiskřilo a já jsem byl naprosto nadšený. Netrvalo dlouho a kolem čtyř nezadaných kluků se začalo motat množství holek. Jeden po druhém jsme začali tancovat s nějakou babou a já jsem si vyhlídl nádhernou blondýnu s nekonečně dlouhýma nohama. Na sobě měla stříbrné šatičky a neskutečně vysoké jehly. Při tancování se na mě usmívala a já jsem ji pozval na drink. Seděli jsme spolu na baru a povídali jsme si a já jsem zjišťoval, že si dost rozumíme. Jmenovala se Veronika a měli jsme spolu tolik společných zájmů. Strašně se mi líbila, v hlavě jsem si představoval, že bych ji klidně tady a přede všemi ohnul u baru a tvrdě ji naložil zezadu, přitom bych ji tahal za vlasy a mačkal ji prsa. Ach, byla to tak strašně vzrušující představa, až mi v kalhotách začal tvrdnout pták a můj mozek mě nezaměstnával ničím jiným, než plány jak ji dneska večer ošukat. Když jsme dopili drink, Veronika navrhla, abychom si šli zatancovat. Šli jsme tedy na parket a když se přede mnou začala vlnit, nemohl jsem z ní spustit oči. Dotýkal jsem se přitom jejích nádherných prsou a jejího pevného zadečku. V rytmu tance se ke mně Veronika přivinula a zašeptala mi: „Nechceš dneska večer přespat u mě? Bydlím nedaleko“. Bez jakéhokoliv rozmýšlení jsem kývl a ruku v ruce jsme opouštěli diskotéku.

 

Bydlela opravdu nedaleko, jenom dva bloky ulic odtud. Když odemkla dveře, nestačil jsem zírat. Bydlela v nádherném luxusním bytě. „Dáš si něco k pití?“, vyrušila mě z mého zadumání. Přikývl jsem a když přinesla dvě skleničky šampaňského, sedli jsem si na pohovku. Měl jsem na ni takovou chuť, že jsem ji začal ihned líbat. Vycházela mi jazykem vstříc a já jsem byl tak nadrženej. Strhl jsem z ní její minišaty a to, co jsem uviděl, to mi naprosto vyrazilo dech. Veronika měla mezi nohama penis, dovedete si to představit? Prostě ptáka jako chlap. Nevěřícně jsem na ni zíral a nebyl jsem schopen slova, ani mě v tu chvíli nezajímalo proč, nebo jak, byl jsem naprosto v šoku. Smutně se na mě podívala a začala se omlouvat: „Promiň, já jsme věděla, že to musí přijít, ale nemohla jsem si pomoct, strašně ses mi líbil.“ „To nevadí“, vykoktal jsem, „měla jsi mi to říct a připravit mě na to“. Nevím, jestli to udělal ten alkohol, nebo to, že se mi prostě líbila, ale navrhl jsem jí, že to s ní zkusím. Začal jsem jí znova líbat a ona mi to oplácela tak vášnivě a při tom mi začala honit ptáka. Byl jsem strašně nadrženej, vytáhl jsem z kapsy kondom, nasadil si ho na svůj klacek, otočil jsem si ji, naslinil ji dírku a vrazil jsem jí ho do zadku. Miluji anální sex a ona měla nádherně úzkou prdelku. Vrazil jsem jí ho tam prudce, až zaskučela, začal jsem do ní přirážet a byla to opravdu nádhera. Strašně mě to vzrušovalo, když jsem ji mohl plácat po tom jejím pevném zadku. Zavřel jsem oči a užíval jsem si ten pocit, když moje koule pleskaly o její zadeček a když jsem mohl protahovat tu její úžasnou dírku. Veronice se to také líbilo, protože si přitom honila svého ptáka a nádherně sténala. Pro moje uši to bylo jako rajská hudba. V tu chvíli mě napadl šílenej nápad, navrhl jsem jí, ať se vyměníme, že si chci vyzkoušet jaký to je, když mě někdo šuká. Nadšeně souhlasila. Natáhla si kondom, nasadila na ptáka, natřela ho trochou lubrikantu a začala svého ptáka opatrně zasouvat do mého zadku. Byl to zvláštní pocit, nejdřív to trochu bolelo, ale když jsem si na to zvykl, bylo to úžasný a dokonce mě to i zrušovalo. Přirážela do mě tvrdě a já jsem si přitom honil ptáka, bylo to něco úžasného. Když jsem cítil, že začíná hlasitě vzdychat a přirážet rychleji, začal jsem si ho také honit rychleji. Najednou se zastavila a cítil jsem, jak se její pták v mém zadku škube. Už jsem to taky nevydržel a začal jsem stříkat. Byl to neskutečnej oragsmus! Sesunul jsem se na postel a chvíli jsem nemohl popadnout dech. Veronika se ke mně přitulila a zašeptala mi: „Nakonec to se mnou nebylo tak špatný, nebo ano?“ „Vůbec ne“, odpověděl jsem s úsměvem a vysílen jsem zavřel oči a usnul.

Sexshop Růžový slon
sexshop Růžový slon